از وب‌سایتی شکایت دارم

ساترا براى ارتقای کیفیت خدمات‌دهى رسانه‌هاى صوتى و تصویرى، پیشگیرى و جلوگیرى از تخلفات احتمالى، سامانه پایش مردمى ساپرا را در اختیار کاربران قرار داده است.

این سامانه می‌تواند ساترا، رسانه هاى صوتى و تصویرى و مردم را در کنار هم قرار داده و براى رسیدن به محیطى مطلوب و امن در فضاى مجازى گام بردارد.

این سامانه شامل ۵ گروه از تخلفاتی است که ممکن است در حوزه صوت و تصویر در فضای مجازی رخ دهد. این ۵ گروه عبارت‌اند از:

۱- تخلفات انتخاباتی
در صورتی که با هرگونه تخلف انتخاباتی در حوزه صوت و تصویر در فضای مجازی مواجه شده‌اید می‌توانید با مراجعه به  سامانه پایش مردمى ساپرا بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات شخصی، سند تخلف خود را بارگزاری کنید تا در اسرع وقت ساترا به شکایت شما رسیدگی کند. در صورت تمایل می‌توانید با وارد کردن اطلاعاتی مثل ایمیل یا شماره همراه در جریان رسیدگی به شکایت خود باشید.

۲- محتوای نامناسب
چنانچه در حوزه صوت و تصویر فراگیر شاهد انتشار محتوای نامناسب از جمله مضامین غیراخلاقی و خشونت‌آمیز، تبلیغات خلاف واقع و آسیب‌رسان، موضوعات ضدخانواده و هرزنامه و… هستید می‌توانید با مراجعه به سامانه ساپرا شکایت خود را ثبت کنید.

۳- نقض مالکیت فکری
اگر در فضای مجازی در حوزه صوت و تصویر با تخلفاتی مثل جعل نشان تجاری، جعل تصاویر شخصی و جعل نشان سازمان‌های دولتی مواجه شدید، می‌توانید با مراجعه به سامانه پایش مردمى ساپرا شکایت خود را ثبت کنید و از نتیجه شکایت خود مطلع شوید.

۴- محتوای کذب
محتوای کذب عبارت است از هرگونه محتوای دروغ، تهمت و افترا، جعل هویت، جعل عنوان و کلاهبرداری و… که انتشار آنها در رسانه‌های صوت و تصویر تحت هر شرایطی تخلف محسوب می شود که مستلزم پیگیری و رسیدگی است. از این رو، کاربران می‌توانند با مراجعه به سامانه ساپرا هرگونه محتوای کذب در حوزه رسانه‌های صوت و تصویر در فضای مجازی را گزارش نمایند.

۵- مشکلات فنی و خدمات
شما مى‌توانید سرویس بى‌کیفیت، مصرف ترافیک با وجود اعلام رایگان بودن، عدم ارائه سرویس با کیفیت تعهدشده و عدم ارائه خدمات پشتیبانى مناسب را به سامانه پایش مردمی ساپرا گزارش دهید.
با ورود به سامانه پایش مردمی ساپرا و ثبت شکایت خود، ما را در ایفای هرچه بهتر وظایف خود و پیگیرى شکایات و نظرات یاری می‌رسانید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *