نشست هم اندیشی معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا با رسانه ها برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ساترا، نشست هم اندیشی معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی این سازمان با برخی از صاحبان و فعالین رسانه در فضای مجازی برگزار شد.

هدف از برگزاری این نشست جمع آوری نظرات، انتقادات و پیشنهادات به جهت تدوین نهایی مقررات نظام صدور مجوز صوت و تصویر فراگیر بود.

در این نشست وحید فرهمند معاون تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا ضمن تاکید بر مشورت با رسانه ها از بکار بردن نظرات آنها در تدوین مقررات نظام صدور مجوز صوت و تصویر فراگیر سخن گفت.

فرهمند در جمع صاحبان رسانه اشاره داشت: مقررات قبلی آزمایشی بود و با توجه به نیاز روز فضای مجازی، ما پیش نویس مقررات جدید را آماده کرده ایم. تا در اختیار شما به جهت به اشتراک گذاشتن نظرات قرار بگیرد.

معاون تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا در ادامه گفت: صاحبان رسانه و کسب و کار در فضای مجازی، بهتر از همه از زوایای پنهان و مغفول مانده این حوزه با خبرند و این می تواند جای خلاء های احتمالی را در تدوین مقررات پر کند و باعث تسهیل در امور این حوزه شود.

وحید فرهمند معاون تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا در خاتمه گفت: بنای ساترا با تعامل و همفکری فی مابین ایجاد شده است و بدون تعامل و مشورت بی شک به مطلوب نخواهیم رسید.

در این نشست صاحبان رسانه نیز دغدغه های خود را پیرامون چالش های تنظیم گری حوزه صوت و تصویر فراگیر به خصوص رسانه های درخواستی(VOD) و چگونگی نگارش مقررات صدور مجوز، مطرح و به بحث و تبادل اندیشه گذاشتند.

گفتنی است پیش نویس مقررات نظام صدور مجوز صوت و تصویر فراگیر پس از طی مراحل حقوقی و مشورتی بزودی نهایی می شود.

WhatsApp Image 2019 12 31 at 2.04.37 AM 3 300x225 - نشست هم اندیشی معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا با رسانه ها برگزار شدWhatsApp Image 2019 12 31 at 2.04.37 AM 2 300x225 - نشست هم اندیشی معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا با رسانه ها برگزار شدWhatsApp Image 2019 12 31 at 2.04.37 AM 1 300x225 - نشست هم اندیشی معاونت تدوین مقررات و امور حقوقی ساترا با رسانه ها برگزار شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *