ساماندهی سایت های دانلودی مطرح کشور در ساترا

ساماندهی سایت های دانلودی مطرح کشور در ساترا

ساماندهی سایت های دانلودی مطرح کشور در ساترا


در آیین اعطای مجوز به فعالان رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ٤ فعال رسانه ای که در سایت های دانلود فعالیت می‌کنند مجوز آزمایشی دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، آیین اعطای مجوز به فعالان رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر، صبح امروز اول آبان با حضور اهالی رسانه و دكتر سيد محمد صادق امامیان، رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضاى مجازى برگزار شد.

آپ تی وی، موبو مووی، هکس دانلود و فیلم تو مووی چهار رسانه ای بودند که امروز مجوز آزمایشی فعالیتشان را دریافت کردند.

دكتر امامیان، رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در ابتدای این مراسم، با اشاره به تغییرات و تنوع رسانه‌ها در سراسر دنیا گفت:

این تنوع با مدیریت قبل امکان پذیر نیست.

وى با بیان اینکه سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در تعامل کامل با رسانه‌های فعال در این حوزه کار می‌کند گفت: تاکنون ٧٣ مجوز به این رسانه‌ها اعطا شده و ١٥٠ درخواست مجوز نیز در دست بررسی است.

دكتر امامیان در این مراسم که برخی از مدیران سایت های دانلودی نیز حضور داشتند به ساماندهی این سایت ها اشاره کرد و گفت: از آنجایی که استفاده مردم از این سایت ها زیاد است و اصل دانلودی بودن غیرقانونی نیست، باید این سایت ها با سازوکار مناسبی پیش بروند و ارائه خدمت کنند.

رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضاى مجازى با اشاره به طی شدن مسیر صدور مجوز، بحث کپی رایت و صیانت از مساله محتوا گفت: اعطای مجوز به رسانه‌ها به معنای شروع همکاری ما با دوستان است و ما مسئولیت نظارت بر محتوا را به عهده خود رسانه‌ها می دانیم. هر مسئله ای که در امر محتوا به وجود بیاید مسئول رسانه‌ها هستند بنابراین باید مکانیزمی داشته باشید و محتوای منتشر شده را نظارت کنید.

دكتر امامیان گفت: سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضاى مجازى (ساترا) در صدد است به پیشرفت این صنعت کمک کند و رسانه‌های از این دست را قلمروی رسانه ای در مقابل ابر رسانه‌ها می داند؛ ما تلاش می‌کنیم تا صنعت رسانه ای کشور را رونق دهیم.

اخبار

آپ تی ویآیین اعطای مجوزفعالان رسانه‌فیلم تو موویموبو موویهکس دانلود

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *