تشریح رویکردهای ساترا در حضور رسانه های شاخص حوزه تکنولوژی و ارتباطات

24 min - تشریح رویکردهای ساترا در حضور رسانه های شاخص حوزه تکنولوژی و ارتباطات

دکتر سید صادق امامیان در جلسه هم اندیشی با رسانه های شاخص حوزه تکنولوژی و ارتباطات، اهم رویکرد های ساترا در تنظیم گری رسانه های صوت و تصویر کشور را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی ساترا، عصر روز سه شنبه جلسه هم اندیشی رسانه های تخصصی حوزه فنآوری و ارتباطات با حضور دکتر سید صادق امامیان ریاست سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی در محل سازمان ساترا برگزار شد.

در ابتدای این جلسه که با حضور سردبیران و مدیران رسانه های شاخص حوزه ژورنالیسم علمی برگزار شد، دکتر امامیان به ارائه بحثی در خصوص اهمیت تنظیم گری رسانه های صوت و تصویر آنلاین در فضای همگرا شده رسانه ها پرداخت و با ارائه مثال هایی از عملکرد تنظیم گران شاخص اروپایی، رویه ساترا در این حوزه و برنامه های آتی این سازمان را تشریح کرد.

در ادامه جلسه حاضران به بحث و تبادل نظر در خصوص چالش های تنظیم گری در ایران پرداختند و نسبت اقتضائات رسانه ای در ایران با وظایف ساترا را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

در این جلسه آقایان برهمند سردبیر ماهنامه پیوست، هاشمی مدیر مسئول هفته نامه شنبه، ورامینی سردبیر ماهنامه مدیریت ارتباطات، یوسف نژاد سردبیر رسانه زومیت، قربانی سردبیر رسانه دیجیاتو، مستکین دبیر ارشد رسانه دیجیاتو و خانم محمودی دبیر تحریریه ماهنامه پیوست حضور داشتند.

اخبار

دیجیاتوزومیتصادق امامیانماهنامه مدیریت ارتباطاتماهنامه پیوستهفته نامه شنبه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *