ارائه گزارش عملکرد سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر به شورای نظارت بر سازمان صداوسیما

22 min - ارائه گزارش عملکرد سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر به شورای نظارت بر سازمان صداوسیما

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای نظارت بر سازمان صداوسیما جلسه 464 این شورا به ریاست حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای و با حضور نمایندگان قوای سه گانه در شورا و همچنین دکتر سید محمد صادق امامیان معاون رسانه ملی و رئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی در محل دبیرخانه شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما برگزار شد.

در این جلسه دکتر امامیان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ساترا (سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی) رونق تولید و تبادل محتوای صوتی و تصویری بومی و ارتقاء آگاهی و سواد رسانه ای کاربران و همچنین جلوگیری از انحصار رسانه ای در کنار حفاظت از حقوق و مالکیت معنوی رسانه ها را از جمله اهداف این سازمان بر شمرد.

ارائه گزارش عملکرد سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر به شورای نظارت بر سازمان صداوسیما

ایشان در ادامه از تدوین مقررات عمومی و تشکیل ساختار نوین و چارچوب مقرراتی و ثبت جایگاه حاکمیتی و توسعه ابزارهای حکمرانی در فضای مجازی بعنوان اقدامات صورت پذیرفته در این سازمان یاد کرد.

در ادامه جلسه اعضای شورای نظارت پس از استماع گزارشات به ارائه نظرات و راهکارهای پیشنهادی خود در خصوص موضوعات مطرح شده پرداختند.

اخبار

امامیانرئیس سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازیساتراشورای نظارتصدا و سیمافضای مجازیمالکیت معنویمحسنی اژه ایمعاون رسانه ملی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *